SC Molekül’e Hoş Geldiniz!

S-Ç Laboratuar Malzemeleri Ltd. Şti. 2000 yılında kuruldu. Şirketimizin kadrosu biyoloji ve kimya eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. İlk yıllarda çeşitli laboratuvar kitlerinin ithalatını ve tanıtımını yaparken, aynı zamanda bu kitlerin çalışılması ve floresan mikroskop altında görüntülerin değerlendirilmesi konularında çok sayıda devlet kuruluşuna ve özel sektöre eğitim verdik. Ardından gıda takviyesi konularına yöneldik. Bu konuda ciddi çalışmalar yaptık. Son derece etkili ürünlerin (UC II, Insupro, Celergen, TA 65 vb.) Türkiye pazarına girmesi için katkıda bulunduk.  Şimdi de, E-ticaret sitemiz üzerinden 20 yılda edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Hizmet yelpazemizi genişleterek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygılarımızla, S-Ç Molekül Ekibi

İspanya’da yapılan Telomer testinin tanıtımını, Almanya’da yapılan Omega 3 Index Testinin tanıtımını üstlendik. Ayrıca İmmün Yaşlılık Profili, Th1 / Th2 / Th17, Advanced Disbiosis testlerinin tanıtımını yapmaktayız. Bu testler ile ilgili tüm bilgiler için aşağıdaki butona basarak ulaşabilirsiniz.

Ek olarak, sitemizde tanıtımını ve pazarlamasını yaptığımız çeşitli gıda takviyesi niteliğindeki ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için de aşağıdaki butona basarak ulaşabilirsiniz.